Taklampa Italien

Taklampa Italien
Taklampa Italien
Taklampa Italien
Taklampa Italien
Taklampa Italien
Taklampa Italien
Taklampa Italien
Taklampa Italien

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAKLAMPA, Italien, smide och inblåst klarglas, 1900-talets första hälft, höjd ca 46 cm, diameter ca 26 cm.

Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, smärre bruks och åldersrelaterat slitage.

904526

2021-04-21