Sekretär rokoko

Sekretär rokoko
Sekretär rokoko
Sekretär rokoko
Sekretär rokoko
Sekretär rokoko
Sekretär rokoko
Sekretär rokoko
Sekretär rokoko
Sekretär rokoko
Sekretär rokoko

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SEKRETÄR, fanérad i mahogny, 1700-tal, rokoko, provins, två lådor, fällklaff med skrivinredning, höjd ca 103, 88x42 cm

Senare delar/kompletterad, slitage, sprickor

904531

2021-04-19