Carl Malmsten öronlappsfåtöljer 1 par

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

CARL MALMSTEN, "Herremannen", fåtöljer, 1 par, mahogny, klädda i grön textil, sitthöjd 43 cm

Stötskador, bruksslitage

904532

2021-04-19