Väggspegel Fröseke
Klubbat för:
650 SEK
Arviointi
800 SEK
Kuvaus
VÄGGSPEGEL, teak, 1960-tal, märkt Fröseke, ca 111x44 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage
904538
Päivämäärä:
2021-04-21