Väggspegel Fröseke

Väggspegel Fröseke
Väggspegel Fröseke
Väggspegel Fröseke
Väggspegel Fröseke
Väggspegel Fröseke
Väggspegel Fröseke
Väggspegel Fröseke
Väggspegel Fröseke

Klubbat för:

650 SEK

Arviointi

800 SEK

Kuvaus

VÄGGSPEGEL, teak, 1960-tal, märkt Fröseke, ca 111x44 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage

904538

Päivämäärä:

2021-04-21