Fartygsporträtt gouache

Fartygsporträtt gouache
Fartygsporträtt gouache
Fartygsporträtt gouache
Fartygsporträtt gouache

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Lastfartyget Mistral, gouache på papper, signerad A. Turpuinen samt daterad 1982, ca 34x49 cm

904540

2021-04-19