Väggspegel teak Fröseke

Väggspegel teak Fröseke
Väggspegel teak Fröseke
Väggspegel teak Fröseke
Väggspegel teak Fröseke
Väggspegel teak Fröseke
Väggspegel teak Fröseke

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

800 SEK

VÄGGSPEGEL, teak, 1950-tal, märkt Fröseke, ca 115x33 cm

Slitage

904545

2021-04-21