Prins Eugen, tillskriven, oljemålning
Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
PRINS EUGEN (1865-1947), tillskriven: Insjölandskap, osignerad, ram med plakett "Eugen", a tergo påskrift "Herr Björcks atelier", olja på duk, ca 20x40 cm
Krackelerad, t.v. vid ramkant reva, smärre färgbortfall
904548
2021-04-19