Väggspegel gustaviansk stil

Väggspegel gustaviansk  stil
Väggspegel gustaviansk  stil
Väggspegel gustaviansk  stil
Väggspegel gustaviansk  stil
Väggspegel gustaviansk  stil
Väggspegel gustaviansk  stil

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGSPEGEL , 1900-tal, gustaviansk stil, förgylld ram, höjd ca 76 cm

Bruksslitage

904550

2021-04-21