Fartygsporträtt akvarell

Fartygsporträtt akvarell
Fartygsporträtt akvarell
Fartygsporträtt akvarell
Fartygsporträtt akvarell

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Sannolikt föreställande minsveparen HMS Ramskär (1940-1966), signerad, dedikerad samt daterad 1941, ca 25x35 cm

904552

2021-04-19