Sideboard funkis

Sideboard funkis
Sideboard funkis
Sideboard funkis
Sideboard funkis
Sideboard funkis
Sideboard funkis
Sideboard funkis
Sideboard funkis
Sideboard funkis
Sideboard funkis
Sideboard funkis
Sideboard funkis

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIDEBOARD, funkis, 1940-tal, björk, med låda samt skåpsdel, höjd ca 75 cm, 127x30 cm

Slitage, ena hörnet med avslag upptill, hyllplan i skåpsdel saknas

904553

2021-04-21