Alvar Aalto spegel

Alvar Aalto spegel
Alvar Aalto spegel
Alvar Aalto spegel
Alvar Aalto spegel
Alvar Aalto spegel
Alvar Aalto spegel

Klubbat för:

2 200 SEK

2 000 SEK

ALVAR AALTO, spegel, Artek, björk, stämplad "Artek aalto-design MADE IN FINLAND, 51x120 cm

Smärre fanérskador

904554

2021-04-19