Byrå

Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BYRÅ, Louis XVI, Italien, fanérad med lönn, valnöt m.fl.,
övre lådan och sidorna med bård i intarsia i form av cirklar, höjd ca 84, 120x58 cm

Nyckel finns

Torrsprickor, slitage, fanérbortfall, skadade bakben, skador, renoverad

904559

2021-04-19