Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
MARION BELIN (född 1933): (2) Figurscener, signerade Marion Belin, numrerad 160/220 resp 48/220, färglitografier, bladmått 32x41,5 cm
904560
2021-04-19
Gör en kostnadsfri värdering här