Marion Belin litografier 2 st

Marion Belin litografier 2 st
Marion Belin litografier 2 st
Marion Belin litografier 2 st
Marion Belin litografier 2 st

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MARION BELIN (född 1933): (2) Figurscener, signerade Marion Belin, numrerad 160/220 resp 48/220, färglitografier, bladmått 32x41,5 cm

904560

2021-04-19