Bänk 1900-tal Afrika

Bänk 1900-tal Afrika
Bänk 1900-tal Afrika
Bänk 1900-tal Afrika
Bänk 1900-tal Afrika
Bänk 1900-tal Afrika
Bänk 1900-tal Afrika
Bänk 1900-tal Afrika
Bänk 1900-tal Afrika
Bänk 1900-tal Afrika
Bänk 1900-tal Afrika

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BÄNK, trä, 1900-tal, Afrika, skuren dekor med elefanter, höjd ca 46 cm, längd ca 178 cm

Slitage, ett höjd med ett avslag

904566

2021-04-20