Heléne Hansson-Fahl oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HELÉNE HANSSON-FAHL (född 1957): Landskap med vattendrag och lusthus, olja på duk, signerad, ca 100x81 cm

904567

2021-04-19