Tidningsställ

Tidningsställ
Tidningsställ
Tidningsställ
Tidningsställ
Tidningsställ
Tidningsställ

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TIDNINGSSTÄLL, 1900-talets andra hälft, med fack och låda samt hjul, höjd ca 48 samt 48x36 cm

Bruks och åldesrrelaterat slitage

904572

2021-04-19