Karin Björquist gryta

Karin Björquist gryta
Karin Björquist gryta
Karin Björquist gryta
Karin Björquist gryta
Karin Björquist gryta
Karin Björquist gryta
Karin Björquist gryta
Karin Björquist gryta
Karin Björquist gryta
Karin Björquist gryta
Karin Björquist gryta
Karin Björquist gryta

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KARIN BJÖRQUIST, gryta med lock, Gustavsberg, glaserat stengods, signerad undertill, höjd ca 24, max diameter 40 cm

Bruksspår, lock med nagg

904575

2021-04-20