Skåp specialritat för Gregor Paulsson
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SKÅP, Swedish Modern, specialritat för Professor Gregor Paulsson, stomme av ek, två fällbara klaffar med bakomliggande lådinredning, L.120cm, b 36. h.118.
PROVENIENS:
Professor Gregor Paulsson
Bruksslitage
904580
2021-04-19