Skåp specialritat för Gregor Paulsson

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SKÅP, Swedish Modern, specialritat för Professor Gregor Paulsson, stomme av ek, två fällbara klaffar med bakomliggande lådinredning, L.120cm, b 36. h.118.

PROVENIENS:
Professor Gregor Paulsson

Bruksslitage

904580

2021-04-19