Fat 1900-tal troligen Italien

Fat 1900-tal troligen Italien
Fat 1900-tal troligen Italien
Fat 1900-tal troligen Italien
Fat 1900-tal troligen Italien
Fat 1900-tal troligen Italien
Fat 1900-tal troligen Italien
Fat 1900-tal troligen Italien
Fat 1900-tal troligen Italien

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FAT, glas, etsad dekor, troligen Italien, signerat "Remo Muratore", kvadatiskt, bredd ca 39 cm

Bruksslitage

904581

2021-04-21