Tidningsställ

Tidningsställ
Tidningsställ
Tidningsställ
Tidningsställ
Tidningsställ
Tidningsställ

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TIDNINGSSTÄLL, 1900-talets mitt, betsat trä, skuren dekor, med hjul, höjd ca 47 samt 51x40 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

904587

2021-04-19