Hörnskåp 1800-tal

Hörnskåp 1800-tal
Hörnskåp 1800-tal
Hörnskåp 1800-tal
Hörnskåp 1800-tal
Hörnskåp 1800-tal
Hörnskåp 1800-tal
Hörnskåp 1800-tal
Hörnskåp 1800-tal
Hörnskåp 1800-tal
Hörnskåp 1800-tal
Hörnskåp 1800-tal
Hörnskåp 1800-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HÖRNSKÅP, allmoge, 1800-tal, kurbitsmålad, daterad 1807?, höjd ca 150, 80x60 cm

Slitage, märken, kompletteringar, lås saknas

904593

2021-04-20