Ingrid Ruin oljemålning

Ingrid Ruin oljemålning
Ingrid Ruin oljemålning
Ingrid Ruin oljemålning
Ingrid Ruin oljemålning
Ingrid Ruin oljemålning
Ingrid Ruin oljemålning
Ingrid Ruin oljemålning
Ingrid Ruin oljemålning

Klubbat för:

400 EUR

600 EUR

INGRID RUIN (1881-1956) interiör, signerad, olja på duk, 97x70 cm

krackelyr

904615

2021-04-21