Skrivbord nyrenässans

Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIVBORD, nyrenässans, omkring 1900, ek, 7 lådor, beslag i mässing, senare topp, höjd ca 84, 124x63 cm

Slitage, skador

904631

2021-04-21