Tor Otto Fredlin oljemålning

Tor Otto Fredlin oljemålning
Tor Otto Fredlin oljemålning
Tor Otto Fredlin oljemålning
Tor Otto Fredlin oljemålning
Tor Otto Fredlin oljemålning
Tor Otto Fredlin oljemålning

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TOR OTTO FREDLIN (1890-1955): "Blåmesar", signerad Fredlin, olja på duk, 36x28 cm

904632

2021-04-19