Furupall

Furupall
Furupall
Furupall
Furupall
Furupall
Furupall

Klubbat för:

450 SEK

Schätzwert

800 SEK

Beschreibung

FURUPALL, 1900-talets mitt, rund sits, höjd ca 42 cm diameter ca 33 cm

Zustandsbeschreibung

Smärre bruks och åldersrelaterat slitage, repor, avskavningar.

904633

2021-04-19