Klubbat för:
450 SEK
Schätzwert
800 SEK
Beschreibung
FURUPALL, 1900-talets mitt, rund sits, höjd ca 42 cm diameter ca 33 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre bruks och åldersrelaterat slitage, repor, avskavningar.
904633
2021-04-19
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner