Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DAMSEKRETÄR, 1900-talets början, Louis XV-stil, mahognyfanér med intarsia dekor, låda i sarg, klaff med bakomvarande inredning, höjd ca 105, 90x49 cm
Fläckar, slitage, fanérskador
904651
2021-04-21
Gör en kostnadsfri värdering här