Damsekretär Louis XVI-stil

Damsekretär Louis XVI-stil
Damsekretär Louis XVI-stil
Damsekretär Louis XVI-stil
Damsekretär Louis XVI-stil
Damsekretär Louis XVI-stil
Damsekretär Louis XVI-stil
Damsekretär Louis XVI-stil
Damsekretär Louis XVI-stil
Damsekretär Louis XVI-stil
Damsekretär Louis XVI-stil
Damsekretär Louis XVI-stil
Damsekretär Louis XVI-stil
Damsekretär Louis XVI-stil
Damsekretär Louis XVI-stil
Damsekretär Louis XVI-stil
Damsekretär Louis XVI-stil
Damsekretär Louis XVI-stil
Damsekretär Louis XVI-stil

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DAMSEKRETÄR, 1900-talets början, Louis XV-stil, mahognyfanér med intarsia dekor, låda i sarg, klaff med bakomvarande inredning, höjd ca 105, 90x49 cm

Fläckar, slitage, fanérskador

904651

2021-04-21