Armatur Morsing & Nord

Armatur Morsing & Nord
Armatur Morsing & Nord
Armatur Morsing & Nord
Armatur Morsing & Nord
Armatur Morsing & Nord
Armatur Morsing & Nord
Armatur Morsing & Nord
Armatur Morsing & Nord

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ANN MORSING & BEBAN NORD, "PJ", tak/väggarmatur, Box Arkitekter för Örsjö belysning, lackerad metall, etikettmärkning, 92 cm

Ingår i temaauktionen Ljusare Tider

Smärre slitage, repor, smärre färgbortfall, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

904655

2021-04-22