Peter Hermansson, vas
Klubbat för:
21 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
PETER HERMANSSON (född 1975): Vas, glas, graal,
signerad Design Peter Hermansson, Unique 2011, glasblåsare: Micke Johansson Örsjö, höjd 41, bredd 26 cm. Utställningskatalog medföljer.
PROVENIENS: Galleri Bo Knutsson
Smärre brukslitage.
904663
2021-04-20