Peter Hermansson, vas

Peter Hermansson, vas
Peter Hermansson, vas
Peter Hermansson, vas
Peter Hermansson, vas
Peter Hermansson, vas
Peter Hermansson, vas
Peter Hermansson, vas
Peter Hermansson, vas
Peter Hermansson, vas
Peter Hermansson, vas
Peter Hermansson, vas
Peter Hermansson, vas

Klubbat för:

21 000 SEK

Utropspris

18 000 SEK

PETER HERMANSSON (född 1975): Vas, glas, graal,
signerad Design Peter Hermansson, Unique 2011, glasblåsare: Micke Johansson Örsjö, höjd 41, bredd 26 cm. Utställningskatalog medföljer.

PROVENIENS: Galleri Bo Knutsson

Smärre brukslitage.

904663

2021-04-20