Skrivskåp alrotsfaner senbarockstil
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKRIVSKÅP, fanerat i alrot, 1900-talets mitt, blandstil, beslag i mässing, invändigt med hyll- samt lådinredning, höjd ca 212, 99x48 cm
Slitage, skador, fanerbortfall, beslag saknas, lås samt nyckel saknas
904670
2021-04-20