Helen Schmidt Landgren MMF Linneknoppen

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HELEN SCHMIDT LANDGREN, "Linneknoppen", Märta Måås-Fjetterström, 1930-tal, signerad AB MMF, geometriskt mönster ca 37x36 cm

Något blekt

904679

2021-04-22