Golvlampa

Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa

Klubbat för:

800 SEK

1 500 SEK

GOLVLAMPA, 1900-talets mitt, i ljuspunkt, stomme i förgyllt trä, senare skärm med tyg av Josef Frank, Svenskt Tenn, höjd ca 178 cm

Bruks och åldersrelaterat slitaqe, funktionen garanteras ej

904680

2021-04-19