Klubbat för:
800 SEK
1 500 SEK
GOLVLAMPA, 1900-talets mitt, i ljuspunkt, stomme i förgyllt trä, senare skärm med tyg av Josef Frank, Svenskt Tenn, höjd ca 178 cm
Bruks och åldersrelaterat slitaqe, funktionen garanteras ej
904680
2021-04-19