Skrivskåp senbarockstil
Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SKRIVSKÅP, 1900-tal, senbarockstil, bemålad, beslag i svärtat järn, invändigt med hyll- samt lådinredning, höjd ca 208, 112x57 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, färgbortfall, en nyckel medföljer
904681
2021-04-20