Skrivskåp senbarockstil
2021-04-20
904681
| Klubbat belopp | 8 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
SKRIVSKÅP, 1900-tal, senbarockstil, bemålad, beslag i svärtat järn, invändigt med hyll- samt lådinredning, höjd ca 208, 112x57 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, färgbortfall, en nyckel medföljer