Skrivskåp senbarockstil

Skrivskåp senbarockstil
Skrivskåp senbarockstil
Skrivskåp senbarockstil
Skrivskåp senbarockstil
Skrivskåp senbarockstil
Skrivskåp senbarockstil
Skrivskåp senbarockstil
Skrivskåp senbarockstil
Skrivskåp senbarockstil
Skrivskåp senbarockstil
Skrivskåp senbarockstil
Skrivskåp senbarockstil
Skrivskåp senbarockstil
Skrivskåp senbarockstil

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKRIVSKÅP, 1900-tal, senbarockstil, bemålad, beslag i svärtat järn, invändigt med hyll- samt lådinredning, höjd ca 208, 112x57 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, färgbortfall, en nyckel medföljer

904681

2021-04-20