Silver 23 delar

Silver 23 delar
Silver 23 delar
Silver 23 delar
Silver 23 delar
Silver 23 delar
Silver 23 delar

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

800 SEK

SILVER, 23 dlr, bestående av: 8 kaffeskedar av olika modeller, efterrättssked, 4 uppläggningsbestick, längd 11-17,5 cm, vikt 326 gram.

Bruksslitage, bucklor, gravyr.

904683

2021-04-19