Cartier Tank armbandsur
Klubbat för:
9 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
CARTIER, armbandsur, Must de Cartier, Tank, förgyllt sterlingsilver, quartz, mineralglas, boettnr. 3 88001, originalläderband, originalspännei gulddoublé, 20x27 mm, originalbox
Går ej, SAV garanterar ej funktionen, skadat glas, armband med skadad sölja, bruksslitage
904691
2021-04-29