Cartier Tank armbandsur

Cartier Tank armbandsur
Cartier Tank armbandsur
Cartier Tank armbandsur
Cartier Tank armbandsur
Cartier Tank armbandsur
Cartier Tank armbandsur
Cartier Tank armbandsur
Cartier Tank armbandsur
Cartier Tank armbandsur
Cartier Tank armbandsur
Cartier Tank armbandsur
Cartier Tank armbandsur

Klubbat för:

9 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CARTIER, armbandsur, Must de Cartier, Tank, förgyllt sterlingsilver, quartz, mineralglas, boettnr. 3 88001, originalläderband, originalspännei gulddoublé, 20x27 mm, originalbox

Går ej, SAV garanterar ej funktionen, skadat glas, armband med skadad sölja, bruksslitage

904691

2021-04-29