Jussi Mäntynen skulptur

Jussi Mäntynen skulptur
Jussi Mäntynen skulptur
Jussi Mäntynen skulptur
Jussi Mäntynen skulptur
Jussi Mäntynen skulptur
Jussi Mäntynen skulptur
Jussi Mäntynen skulptur
Jussi Mäntynen skulptur
Jussi Mäntynen skulptur
Jussi Mäntynen skulptur

Klubbat för:

8 200 EUR

Utropspris

2 800 EUR

JUSSI MÄNTYNEN (1886-1978) älgtjur, signerad samt daterad 1940, bronsskulptur, höjd 34,5 cm

904695

2021-05-23