Lennart Roupe

Lennart Roupe
Lennart Roupe
Lennart Roupe
Lennart Roupe
Lennart Roupe
Lennart Roupe

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LENNART ROUPE (1918-2014): "Strömmen mot G:a stan", signerad L. Roupe, olja på duk, ca 61x50 cm

904716

2021-04-22