Okänd konstnär oljemålning

Okänd konstnär oljemålning
Okänd konstnär oljemålning
Okänd konstnär oljemålning
Okänd konstnär oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OKÄND KONSTNÄR, 1800-tal, kvinna med duva, osignerad, olja på pannå, ca 32x25 cm

904722

2021-04-20