Eric Råström bricka silver
Klubbat för:
9 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
ERIC RÅSTRÖM, bricka, silver, Firma C-G Råström, Stockholm, 1946, konturerad kant, längd 60 cm, bredd 39,5 cm, vikt 2150 gram.
Repor, mestadels ytliga, mindre buckla, i övrigt åldersrelaterat slitage.
904731
2021-04-25