Eric Råström bricka silver

Eric Råström bricka silver
Eric Råström bricka silver
Eric Råström bricka silver
Eric Råström bricka silver
Eric Råström bricka silver
Eric Råström bricka silver
Eric Råström bricka silver
Eric Råström bricka silver
Eric Råström bricka silver
Eric Råström bricka silver

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ERIC RÅSTRÖM, bricka, silver, Firma C-G Råström, Stockholm, 1946, konturerad kant, längd 60 cm, bredd 39,5 cm, vikt 2150 gram.

Repor, mestadels ytliga, mindre buckla, i övrigt åldersrelaterat slitage.

904731

2021-04-25