Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PARTI SILVER, 4 delar, 1900-tal, cigarettetui, skålfat Tore Eldh, Ceson, Göteborg, samt vas och skål, C.G Hallberg, Stockholm, längd 8,5-11 cm, vikt 303 gram.
Bruksslitage.
904733
2021-04-25
Gör en kostnadsfri värdering här