Parti silver

Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PARTI SILVER, 4 delar, 1900-tal, cigarettetui, skålfat Tore Eldh, Ceson, Göteborg, samt vas och skål, C.G Hallberg, Stockholm, längd 8,5-11 cm, vikt 303 gram.

Bruksslitage.

904733

2021-04-25