Parti porslin Kina 1700-tal

Parti porslin Kina 1700-tal
Parti porslin Kina 1700-tal
Parti porslin Kina 1700-tal
Parti porslin Kina 1700-tal
Parti porslin Kina 1700-tal
Parti porslin Kina 1700-tal
Parti porslin Kina 1700-tal
Parti porslin Kina 1700-tal

Klubbat för:

1 300 SEK

2 000 SEK

PARTI PORSLIN, 5 delar, Kina, 1700-tal, tekanna, 2 koppar samt två skålfat, längd 7,5- 26 cm.

Nagg, tekannan med sprickor samt lagad hänkel.

904735

2021-04-25