Klubbat för:
1 300 SEK
2 000 SEK
PARTI PORSLIN, 5 delar, Kina, 1700-tal, tekanna, 2 koppar samt två skålfat, längd 7,5- 26 cm.
Nagg, tekannan med sprickor samt lagad hänkel.
904735
2021-04-25