Skeppsur

Skeppsur
Skeppsur
Skeppsur
Skeppsur
Skeppsur
Skeppsur

Klubbat för:

1 000 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

SKEPPSUR, F W Elliot, Croyden, 21B/829, hölje i mässing, diameter ca 20 cm

Kuntoraportti

Mindre bucklor, bruks och åldersrelaterat slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

904740

Päivämäärä:

2021-04-20