Skeppsur
Klubbat för:
1 000 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
SKEPPSUR, F W Elliot, Croyden, 21B/829, hölje i mässing, diameter ca 20 cm
Kuntoraportti
Mindre bucklor, bruks och åldersrelaterat slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
904740
Päivämäärä:
2021-04-20