Bord Art Deco

Bord Art Deco
Bord Art Deco
Bord Art Deco
Bord Art Deco
Bord Art Deco
Bord Art Deco

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

800 SEK

BORD, Art Deco, 1930-tal, hyllor, höjd ca 52 cm, 65x45 cm

bruksslitage, repor, fanérskador

904741

2021-04-22