Klubbat för:
3 600 SEK
2 500 SEK
GUNNAR LUNDH (1882-1950): "Isränna i skärgården", signerad och daterad G Lundh 1909, olja på målarpannå, 29x41 cm
Utställningsetikett Liljewalchs 1959, 1909 års män
904743
2021-04-19