Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, tidigt 1900-tal, stomme i trä, dekor i pastellage med vindruvsklasar, bronserad, ca 46x41 cm

Lagningar, nagg, slitage,

904746

2021-04-20