Teaterkikare

Teaterkikare
Teaterkikare
Teaterkikare
Teaterkikare
Teaterkikare
Teaterkikare
Teaterkikare
Teaterkikare

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

800 SEK

TEATERKIKARE, 1800-talets slut, märkt Brevete dínvention, förgylld brons, i originaletui, höjd ca 4,5. bered 11,5 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage ,funhktionen garanteras ej

904761

2021-04-20